Kontakt

 
 

NEWSLETTER

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem wyjątkowych informacji o działalności pracowni, wydarzeniach oraz nowych ofertach prosimy o podanie i wysłanie swojego adresu e-mail. Regulamin

PRAKTYKA ZAWODOWA/KARIERA

Artystyczna Pracownia Krawiecka J. Turbasa jest zawsze otwarta dla pasjonatów oraz utalentowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

 
 

Koncepcja i architektura strony - Jakub Turbasa

Programowanie i obsługa strony - Nitarch Jakub Niezgoda - www.nitarch.pl

Fotografie główne - Wojciech Mazur, Jakub Turbasa.

Pozostałe zdjęcia - Jacek Balcewicz, Rafał Korzeniowski, A. Radzicki, Zofia Nasierowska, J. Wrzesiński, Wojciech Mazur, Jakub Turbasa.

Rysunki i szkice - Jerzy Turbasa.

Newsletter - regulamin
  1. Usługa newslettera świadczona jest przez Artystyczną Pracownię Krawiecką J. Turbasa.
  2. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o działalności Artystycznej Pracowni Krawieckiej, ważnych wydarzeniach, nowościach oraz nowych ofertach poprzez wysyłanie drogą elektroniczną wiadomości.
  3. Zarejestrowanie się Użytkownika stanowi wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera.
  4. Użytkownik w dowolnym momencie ma możliwość zrezygnowania z otrzymywania newslettera. Subskrypcję można wyłączyć klikając na link znajdujący się na dole każdej przesłanej wiadomości lub poprzez wysłanie e-mail'em prośby z rezygnacją z otrzymywania newslettera na adres e'mail Pracowni.
  5. Podane przez Użytkownika dane oraz adres e-mail nie będą udostępniane osobom trzecim.