Szycie na miarę
dla kobiet

Rozpocznij przygodę w krainie krawiectwa miarowego

Wierzymy, że

Kostium jest jak podpis

O ile męski styl oparty jest o kanony, ten kobiecy pozbawiony bywa ograniczeń i rygorów. Może być atrakcyjny kolorystycznie, finezyjny, o niekonwencjonalnym kroju… Winien podkreślać osobowość i aspiracje jego właścicielki – a więc inny dla osoby będącej duszą towarzystwa, inny dla kobiety sukcesu, jeszcze inny dla tej o spokojnym usposobieniu. W naszych kartonowych formach zawarta jest idealna, wzorcowa sylwetka kobiety. Dobrze skrojony i nienagannie uszyty kostium podkreśla walory sylwetki i niweluje odstępstwa.

Szycie na miarę

Składanie zamównienia

01.

Pierwsze spotkanie

Po przekroczeniu progu pracowni rozpoczyna się prawdziwa przygoda z krawiectwem miarowym. Nasza klientka przedstawia swoje oczekiwania, a Jerzy Turbasa szkicuje na papierze propozycje kroju kostiumu lub płaszcza szytego na miarę, by wspólne omówić odpowiedni fason i dobór tkaniny, guziki, kolor podszewki, sposób wykończenia, etc. Następnie zdejmuje miarę, szczegółowo opisując sylwetkę i omówiony fason.

Pierwsza przymiarka

Podczas drugiego spotkania klientka przymierza zszyty próbnymi nićmi (tzw. fastrygami) szkic okrycia. Jerzy Turbasa wprowadza modyfikacje, dopasowuje kostium/płaszcz szyty na miarę, tak aby idealnie zharmonizować ubranie z sylwetką. Wspólnie omawiane są długość żakietu, szerokość klap, rozmieszczenie guzików, długość spódnicy lub spodni etc.

Druga przymiarka

W trakcie drugiej przymiarki klientka widzi już proporcje i detale kostiumu, na który nanosimy ostatnie korekty. Dla klientek z innych miast oraz zagranicy pierwszą i drugą przymiarkę wykonujemy tego samego dnia w kilkugodzinnych odstępach czasowych.

Odbiór zamówienia

Po ostatecznej przymiarce, szyty na miarę kostium czy płaszcz przekazywany jest w ręce klientki na drewnianym firmowym wieszaku oraz w pokrowcu.

Podejmujemy również inne niekonwencjonalne formy współpracy. Zalecamy korzystanie z serwisu usług takich jak czyszczenia i prasowanie.

W naszej ofercie
znajdują się

szyte na miarę:

-   kostiumy

-   żakiety

-   spodnie

-   spódnice

-   płaszcze

-   kurtki

-   poncza

-   peleryny

Czas oczekiwania

Termin realizacji zamówienia ustalany jest z każdą klientką indywidualnie. Przeciętnie realizacja zamówienia trwa około 8 tygodni. Niemniej jednak w wyjątkowych okolicznościach możliwe jest wykonanie zlecenia w trybie ekspresowym.

Ceny

Mistrz krawiectwa Józef Turbasa zawsze objaśniał:
„U nas szycie jest gratis, klient płaci tylko za krój”.
Od tego czasu nic się nie zmieniło.

Kostium (żakiet + spódnica)

od 3900 zł + cena tkaniny

Żakiet

od 3100 zł + cena tkaniny

Płaszcz

od 3700 zł + cena tkaniny

Ceny uzależnione są od wybranej tkaniny, indywidualnych
życzeń oraz sposobu wykończenia.

Krawiectwo damskie

Przykładowe
realizacje

Ta strona używa plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapisywanie.